درباره ما

درباره ما سام تراست

دکتر سید احمد سیدی مطلق بنیانگذار هولدینگ سام تراست با تشکیل تیم علمی و انجام تحقیقات میدانی و همچنین کسب موفقیت های پیاپی، در سال 1393 موفق به احداث هولدینگی در جهت رفع نیازهای اقشار جامعه و کشور با عنوان سام تراست شده است.

هولدینگ سام تراست از سال 1393 فعالیت خود را در زمینه کسب و کارهای نوین و اینترنتی آغاز نموده است و با گذشت 5 سال به عنوان یکی از پیشگامان عرصه کارآفرینی و کسب و کار در کشور شناخته شده است که صاحب مجموعه هایی شامل استارت آپ اقساط کار ایرانیان، مجموعه مشاوره پزشک کسب و کار، شرکت ساختمان سازی آرتیمان، مجموعه رستوران های غذای سالم سام، املاک سام، سام دیتا، فروشگاه آرایشی بهداشتی پرشین لاک و بیمارستان کسب و کار می باشد. در مجموعه این هولدینگ جوانان نام آور و متخخصان حوزه ی کسب و کار مشغول به فعالیت هستند. همچنین فعالیت های مجموعه ی سام تراست موجب رفع برخی نیازهای جامعه و همچنین ایجاد فضای کاری مناسب برای جوانان جویای کار شده است.

هولدینگ سام تراست علاوه بر فعالیت در کشور پهناور ایران، در چشم انداز خود بازارهای جهانی را نیز هدف قرار داده است و با ایجاد فضای کار مناسب و رفع نیازهای جامعه ی برون مرزی، از مرزهای داخلی گذر کرده است.

 

تماس با ما

اطلاعات تماس

  • تلفن
  • ایمیل
    info@samtrust.ir
  • ساعات کاری
    9 صبح - 5 عصر
  • فکس

با ما در ارتباط باشید

کد امنیتی
سید احمد سیدی مطلق
سام فود
هایپر قسط
سام هاوس
پزشک کسب و کار