افتتاح مجموعه هایپر قسط توسط هولدینگ سام تراست

افتتاح مجموعه هایپر قسط توسط هولدینگ سام تراست

احداث مجموعه هایپر قسظ توسط هولدینگ سام تراست

امروزه با توجه به گسترش بازار و استقبال مردم از خريدهاي اقساطی و همچنین شرایط اقتصادی حاکم بر کشور، ركود اقتصادی، کاهش قدرت خريد و عدم توانايي تامین كالا يا خدمات مورد نياز  از سوي مردم، هولدینگ سام تراست بر این آمد تا اولین استارت آپ تخصصی اقساط کشور را با عنوان هایپر قسط راه اندازی کند.

در همین راستا سید احمد سیدی مطلق بنیانگذار مجموعه سام تراست با عنایت بر لطف خداوند و کسب تجربیات بسیار در این زمینه، اقدام به تشکیل تیم عملیاتی برای احداث مجموعه هایپر قسط را کرد. همچنین با مطالعات و تحقیقات میدانی، امکانات و توانایی های مجموعه خود، با همکاری نهادهای دولتی و خصوصی به عنوان پیشگام، به منظور حفظ رضایت مشتری و رفع نیازهای مردم، قدم در این راه گذاشته است و تحت بستر فضاي فروشگاهی و مجازي كار خود را آغار كرده است تا  بتواند خدمات خود را به تمامي  اقشار جامعه به صورت اعتباری، ارائه نماید.

این دستگاه اقساطی، با بررسی تمامی زیرساخت های بستر اقساط در دنیا، از زمان پیدایش اقساط و سیستم بانکداری در تمام جهان تا به امروز، به وجود آمده است.

مجموعه اقساط كار طي سه سال تحقيق، جمع آوري اطلاعات، تحليل بازار و رصد نرخ هاي موثر بر بازار مانند طلا، ارز و بورس و ايجاد زیر ساخت در جامعه هدف به بررسي دقيق اين موضوع پرداخت، و حال آماده است تا با جامعه بزرگتري روبرو شود و تجربه هرچند كوتاه اما پر بار اين فرصت را به دست اندركاران اين مجموعه واگذار تا خدمات مناسب خود را  به مردم ارائه كنند.   

هایپر قسط اولین فروشگاه اقساطی در کشور است که با شرایطی منعطف برای مشتریان، تمامی کالا ها و خدمات، از اقلام سوپری گرفته تا خودرو و منزل، به صورت اعتباری واگذار می نماید. برخی از این خدمات تورهای گردشگری، خدمات بیمه و.... است که تا به حال در سطح کشور وجود نداشته و تجمیع آن ها در یک مجموعه واحد امری بی سابقه است.

 

تماس با ما

اطلاعات تماس

  • تلفن
  • ایمیل
    info@samtrust.ir
  • ساعات کاری
    9 صبح - 5 عصر
  • فکس

با ما در ارتباط باشید

کد امنیتی
سید احمد سیدی مطلق
سام فود
هایپر قسط
سام هاوس
پزشک کسب و کار